Klimatizačná jednotka

Klimatizačné jednotky

Naším zákazníkom ponúkame moderné klimatizačné zariadenia známych značiek vybavených najmodernejšími technológiami pre energeticky efektívne chladenie a kúrenie s množstvom užívateľský funkcií.

Spájanie funkcií do jedného zariadenie ocenia najmä zákazníci požadujúci filtrovanie vzduchu od nežiadúcich nečistôt a mikróbov. Výsledkom je zdravšie bývanie a nižší účet za spotrebované energie.

Tepelné čerpadlá

Cieľom každej domácnosti je znižovanie stálych výdavkov za energie. Tento cieľ je ťažké udržať zvlášť v dnešnej situácii, keď dochádza k enormnému zvyšovaniu cien energií.

Dobrou správou však je, že naším zákazníkom ponúkame tepelné čerpadlá v ktorých výrobcovia uplatňujú svoje nadobudnuté skúsenosti a najmodernejšie poznatky z oblasti technológií. Výsledkom sú moderné tepelné čerpadlá dosahujúce účinnosti na úrovni štyri až šesť násobku priameho vykurovania elektrickou elektrinou.

Klimatizačná jednotka

Klimatizačná jednotka

Montáž

Naším zákazníkom ponúkame odbornú montáž certifikovanými odborníkmi. Z praxe vieme, že základným predpokladom správnej činnosti každého zariadenia je odborná montáž.

Preukázanie tohto pravidla sa vo veľkej miere uplatňuje v chladiarenských zariadeniach. Neodbornou montážou užívateľ nielen  prichádza o záruku, ale s veľkou pravdepodobnosťou čoskoro aj o zariadenie a službu ktorú mu zariadenie poskytuje.

Kontrola, čistenie.

Pravidelná kontrola a čistenie je nevyhnutné pre bezporuchový chod každého chladiarenského zariadenia. Dezinfekciou vnútorných častí sa predchádza tvorbe baktérií vo výmenníkovej oblasti.

Klimatizačná jednotka